İZMİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ TANITIM TOPLANTILARI YAPILDI

      Milli Eğitim Bakanlığının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğün Ölçme Değerlendirme Uygulamaları İzleme, Araştırma ve Geliştirme Projesi kapsamında Mart 2018 de kurulan Ölçme Değerlendirme Merkezimizin kuruluş süreci, yaptığı ve planladığı çalışmalar hakkında, gönüllü öğretmen ve yöneticilerimize bilgilendirme toplantıları yapılmıştır.
ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ TANITIM TOPLANTILARI YAPILDI

       Milli Eğitim Bakanlığının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğün Ölçme Değerlendirme Uygulamaları İzleme, Araştırma ve Geliştirme Projesi kapsamında Mart 2018 de kurulan Ölçme Değerlendirme Merkezimizin kuruluş süreci, yaptığı ve planladığı çalışmalar hakkında, gönüllü öğretmen ve yöneticilerimize bilgilendirme toplantıları yapılmıştır.

       30 Ekim Salı günü Karşıyaka Takev Okulları, 31 Ekim Çarşamba günü Gaziemir Rota Koleji, 1 Kasım Perşembe Bornova Ege Lisesi´nde gerçekleşen toplantılarımıza gönüllü katılan tüm öğretmen ve yöneticilerimize, bizi okullarında özenle ağırlayan Karşıyaka Takev Okulları,  Gaziemir Rota Koleji ve  Bornova Ege Lisesi okullarına teşekkür ederiz.

 

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Ali Çetinkaya Bulvarı Mimar Sinan Mah. No 42 Alsancak Konak/İZMİR - 0

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.